Vorige week zondag lag ik voor het eerst sinds een super lange tijd tot laat in mijn bed om uit te slapen. Ik had behoorlijk wat gedronken de avond daarvoor dus ik was redelijk brak. Rond 1 uur kwam ik uit mijn bed en om 4 uur stapte ik met mama en Ingrid de bus in richting Eindhoven. In onze oranje outfits om het Nederlandse team aan te moedigen!
We keken de wedstrijd op een terras, lekker buiten.
Toen de wedstrijd afgelopen was gingen we meteen sushi eten. Naast ons was er nog één tafel bezet maar de rest was allemaal leeg. Iedereen was feest aan het vieren natuurlijk. Ons eten kwam daardoor steeds super snel. Wel handig! Op maandagochtend ging ik weer terug naar Rotterdam.
Maandag heb ik de hele dag geleerd en de administratie gedaan. Na een tijdje ging ik me vervelen dus toen ging ik de gaatjes in mijn oren doorprikken zodat ik weer eens oorbellen kon dragen. Ik had al zo’n vijf jaar geen oorbellen meer in gehad dus het doorprikken deed wel even pijn..
Dinsdagochtend had ik mijn allerlaatste tentamen. Hij ging best goed. Nu nog wachten op de resultaten!
Na het tentamen ging ik weer terug naar Valkenswaard. Gelukkig vind ik reizen niet zo erg 🙂 Ik ga meestal een film kijken of wat aan mijn blog werken. Ik keek We’re the Millers nog een keer omdat ik hem zo leuk vind.
‘s Avonds ging ik bij mijn vader eten. Percy kwam knuffelen.
En toen ik stopte met aaien keek ze me super chaggie aan.
Op woensdag gingen we al super vroeg richting het vliegveld om mijn zus Ingrid weg te brengen. Ze vertrok naar Nieuw-Zeeland want daar gaat ze een half jaar studeren.
We hebben samen staan janken op het vliegveld, haha 🙂 Daar gaat ze!!
Daarna ging ik thuis eerst nog een uurtje bijslapen en aan de slag voor Fashionista. Ik fotografeerde mijn schoenencollectie voor de site. Verder werkte ik ook nog wat aan mijn eigen blog.
Donderdagochtend had ik een afspraak. Daarna ging ik de stad in om nieuwe sportschoenen te halen. Ik kwam er een aantal tegen die wel leuk waren maar niet super.
Ik spotte ook nog deze nep bobby’s bij de Pull&Bear, haha 😀
Toen ik het perfecte paar sportschoenen had gevonden (die laat ik morgen zien) ging ik door naar de V&D. Op zoek naar een outfit voor een nieuwe outfitpost!
Toen ik thuiskwam van de stad ging Monica mijn outfit van die dag fotograferen.
En daarna deden we EAT: eating apart together.
Na het eten reden we naar de supermarkt. Monica op mijn oude longboard. Het is even oefenen maar ze wordt al steeds sneller!
We haalden cakejes, slagroom en versiering voor de foto’s van het artikel van vrijdag.
‘s Avonds ging ik in mijn kamer aan de slag. Ik haalde een extra kledingrek uit de berging want ik werd een beetje gek van al mijn kleding. Het ligt altijd overal verspreid in mijn kamer en dat is super rommelig. Nu heb ik tijdelijk (denk ik) dit tweede rek. Ik heb ook nog super veel in kasten liggen wat ik nog wil gaan verkopen dus daar ga ik snel weer mee aan de slag. Een groot deel was al verkocht maar ik heb nog best veel over wat weg moet.
De kledingrekken matchen niet echt en ik moet nog extra kledinghangers kopen, maar het is een fijne oplossing zo.
Vrijdag was het heerlijk weer! Ik trok deze outfit aan: eindelijk een combi voor het rokje dat al zo lang ongedragen in mijn kast hing.
En jawel, vrijdag wéér richting Valkenswaard. Ik at een broodje en alle vogels waren fan van mij 😀
In Valkenswaard ging ik meteen boodschappen doen. Ik wilde dit weekend veel gaan sporten dus ik heb veel gezonde dingen gehaald die goed vullen. Ook een hoop Knorr-pakketten voor rijst met kip. Dat vind ik altijd fijne maaltijden voor voor en na het sporten.
Meergranencrackers met ham en ei, Griekse yoghurt met aardbeien en meloen en een sinaasappel.
Vrijdagavond ging ik voor het eerst in Valkenswaard naar de sportschool. Op mijn 16e/17e ben ik ook lid geweest van de sportschool en het was fijn om er weer terug te zijn. Ik heb nu een abonnement voor 28 weken dus ik kan ook na de zomer nog in de weekenden hier sporten. Het was super heet dus ik nam een literfles mee. Na het sporten lekker douchen en m’n bedje in.
Gisterenochtend ging ik weer fitnessen. Daarna lekker lui op de bank een filmpje kijken en nog een keer de combi van vrijdag als tussendoortje eten. Dit zo samen is echt heeel lekker!
Toen de film was afgelopen ben ik nog een hele hoop blogs bij gaan lezen. Een lekker middagje op de bank dus 🙂 Rond half 8 ‘s avonds wilde ik dit artikel schrijven en toen ineens ging er wat mis met mijn site. Hij lag er uit en ik kon mijn artikel niet meer afmaken.. Ik balen natuurlijk want de wedstrijd begon om 9 uur, dus ik had niet veel tijd meer. Ik maakte een melding dat de website er uit lag en gelukkig ging er snel iemand achteraan.
Ondertussen was ik al in de kroeg naar de wedstrijd aan het kijken. Wat was dat spannend zeg. Ik was de hele tijd zenuwachtig. Zó veel kansen maar het lukte gewoon niet.. Ik was echt bang dat ze dadelijk zouden verliezen met de penalty’s maar dat gebeurde gelukkig niet. Weer een stapje dichter bij de finale, woohooo! Tijdens de rust kwam mijn website weer live gelukkig. Na de wedstrijd heb ik nog even de overwinning meegevierd en daarna ben ik snel naar huis gegaan zodat ik dit artikel af kon maken.
Vandaag blijf ik wat langer in mijn bed liggen omdat het wat later dan normaal is geworden vannacht. ‘s Middags denk ik weer even sporten, zwemmen en een beetje relaxen. Morgen kan ik niet aan mijn blog werken omdat ik dan een event heb, dus dat ga ik vanavond doen. Fijne zondag!
Leuke foto’s en We are the millers blijft echt een super leuke film!
Die foto waarbij je die oorbellen inhebt is echt heel erg mooi! En spot ik daar een goddelijke bueno? 😀
liefs, Tessa
Die oorbellen staan je echt heel erg mooi!
ahhh leuke foto’s jennie! Je eet foto’s zien er echt goddelijk uit hahaha. OP NAAR DE FINALE!!!
Leuke foto’s!
Je maakt altijd vet leuke foto’s!
En haha, die kat.. Grumpy cat 2.0 :p
Je hebt een erg interssant leven zo te zien, leuke foto’s ook! Xx
Wat een mooie foto’s! En de kat is zooo grappig, haha. Mag ik vragen waar je kledingrek (de eerste, met de witte tussenstukjes) vandaan komt?
Leuke foto’s weer 🙂 Lekker veel gesport!
Ik vind al jouw outfits zo leuk! Ik wil je hele kledingkast haha :’) Leuke foto’s weer!
Wat een leuke foto’s! Ah wat leuk dat je zusje een half jaar in nieuw zeeland gaat studeren. Lijkt me een mooie ervaring. Wel balen dat jij ze zolang moet missen natuurlijk! Wat een leuke outfits ook, en ik vind je kledingrekken ook erg tof!
van welk merk zijn jouw roze sportschoenen? ik vind ze echt heel leuk
Het zijn Nike Air Max Lunar 1’s. Morgen komt er een artikel over online met betere foto’s en waar je ze kan kopen 🙂
Leuk verslag, die laatste outfit is zooo leuk!
Die oorbellen staan je heel mooi! En dat rokje vd V&D is prachtig! Ik heb zo’n skort dat er op lijk vd New Look, ook met bloemen maar iets lichter 🙂
Dat is hetzelfde skortje dan denk ik! Deze is ook van de New Look (dat wordt verkocht bij de V&D) en is ook lichter. Op de foto lijkt ‘ie heel donker 🙂
Die oorbellen staan je echt supermooi! En jouw eet foto’s zijn altijd zo jaloersmakend hahaha 😉
♡
Hele leuke foto’s! Goed dat je dat rokje uit de kast getrokken hebt. Is superleuk man!
Leuke foto’s, is dat een skort bij de V&D die is echt leuk!
Je blog is echt geweldig! Leuke foto’s weer! Waar verkoop je je kleding? Op marktplaats?
XOXO
Dankjewel! Ja, op Marktplaats. Ik zet de link op Twitter, maar ook op mijn blog in een nieuw artikel!
Ziet eruit als een leuke week! Ben zelf ook een half jaar in het buitenland geweest het afscheid nemen is moeilijk maar des te leuker als ze terug komt! Die oorbellen staan je echt prachtig!
Hahaha ik heb erg gelachen over die kat! Leuke foto’s
Die kop van je kat, hilarisch 😉
Fijne zondag !!!
Heel leuk om te zien! Ik hou echt van jouw blog :). Die oorbellen staan je echt geweldig, wauw wat zijn ze mooi!
Aaahh, die nikes zijn zó mooi! En ik ben echt verschrikkelijk jaloers op je longboard(s) (JE HEBT ER GEWOON TWEE). Ik vind longboarden echt heel erg leuk, maar een board is zo duuuuur. ):
De rest van de foto’s waren ook allemaal heel erg leuk om te zien! X
Leuke foto’s! Pfff wat was de wedstrijd gister spannend zeg. Die oorbellen staan je trouwens prachtig!
Leuke foto’s!
Ik vind die EAT echt grappig bedacht haha. Zo zie je maar dat je niet eens met zn allen hoeft te koken wil je samen eten!
Leuke foto’s weer!
Smoare staat ook op de eerste foto. Leuk vind ik dit altijd, foto’s 🙂
Ik vind je oorbellen prachtig!
Leuke foto’s! Ik heb We’re the Millers ook al vaak gezien, super leuke film!
Leuke foto’s!
Vaak vind ik gezonde lunches er niet al te lekker uitzien (ik zeg niets over de smaak hé), maar die van jou… Boy oh boy ik krijg er altijd honger van! Vooral die met ei en ham ^^
Oorbellen staan je super. En de schoentjes zijn super! Mis alleen de Chanel espadrilles 😉 die mis ik zelf ook hoor.
Leuke plog weer.
Wat een fijne en relaxte week. Ik vind jouw foto’s met eten altijd erg mooi. Krijg er altijd helemaal trek van, haha!
Ah weer een lekker uitgebreid foto verslag!
Dat lijkt weer een hele toffe week. Toffe outfits en WK-plezier. Ik ben stiekem wel jaloers, want België ligt er nu uit en dat maakt me droevig!
Leuke foto’s. 🙂 Vooral die van je kat nadat je gestopt was met aaien! Ahhh, je zus vertrokken voor een half jaar.. Dat was echt zo’n hello of meer goodbye moment op tv ! 🙂
Gezellig!
Supergezellig allemaal!
Leuke week heb je zo te zien gehad! De oorbellen staan je heel mooi! en haha je kat wat een schatje.
Liefs, Jet