Zondag had ik een fotoshoot met de meiden van The Girls Behind The Camera omdat ik een tijdje geleden de winactie op hun blog gewonnen had. Ik moest twee outfits meenemen zodat Silvy en Jamie beiden een outfit konden fotograferen. De locaties waren echt super tof. Hier stonden hele mooie oude stoelen buiten!
Na de eerste outfit gingen we lunchen. We gingen allemaal voor pannenkoeken, lekker!
Daarna spotten Jamie en Silvy een of ander verlaten oud gebouw en ze besloten dat we daar gingen shooten. We konden er helaas niet in (deze foto is van buiten af door de tralies heen gemaakt) maar…
..we konden er wel Γ³p!
De tweede outfitfoto’s maakten we dus op het dak, heel tof π
‘s Avonds ging ik met vriendin Ana Sofia een ijsje eten. Natuurlijk ging ik weer voor straciatella, chocolade en sinaasappel.
Maandag ging ik naar de V&D voor mijn nieuwe outfitpost (die komt vrijdag online) en daar haalde ik deze top en ketting. Ik ben inmiddels helemaal verliefd op de ketting.
Op dinsdagochtend werkte ik hard door zodat ik ‘s middags lekker van het zonnetje kon genieten. Ik ging met twee vriendinnetjes naar het Museumpark in Rotterdam en zij hadden ook weer vriendinnen meegenomen. En fruit en ijsjes π
Het zonnetje scheen echt super lekker en ik lag tussen de bloemetjes, heerlijk.
En we hadden watermeloen van de markt, echt lekker. Rond vijf uur kwamen er heel veel wolken dus ik ging wat eerder dan verwacht naar huis.
‘s Avonds ging ik met mijn huisgenootjes bij Soep de Joer eten, dat is nieuw in Rotterdam. Iedere dinsdagavond kun je daar soep met brood eten voor β¬3,50. Het was een heel lekker soepje dus ik ga zeker nog een keertje binnenkort.
Woensdag ging ik naar Eindhoven om mijn tattoo te laten zetten. Ik was door de spanning helemaal vergeten daar foto’s te maken! De foto die ik eerder postte was per ongeluk in spiegelbeeld trouwens. Hij zit aan de kant die je op de foto ziet. Heel stom, maar omdat ik mezelf altijd zo in de spiegel zie dacht ik dat ik hem goed had gepost, lekker slim π Iedereen kijkt nu automatisch naar mijn andere schouder wanneer ze vragen om mijn tattoo.
Ik moest wel lachen om het kaartje dat ik meekreeg over de verzorging van mijn tattoo. Echt typisch Brabants weer: “niet krabben verdomme!!!”
Donderdag begon ik de dag met een lekkere smoothie. En ik heb deze week weer eens mijn zwarte All Stars aangehad, weer eens wat anders dan altijd maar die witte.
‘s Avonds ruimde ik mijn kamer op. De kerstverlichting hangt nog steeds!
De hele week zie ik al reclames van Roy Donders zijn juichpak voorbij komen op mijn blog. Hi-la-risch.
Op donderdagavond ging ik Nintendo’en met Monica en Janneke, de minigames van PokΓ©mon stadium weer.
En daarna speelde ik Stef Stuntpiloot met Sofia, Cynthia en Jimmy. De verliezer moest iedere keer tequila shotten.. zo ranzig.
Daarna gingen we uit! Het was echt een super grappige avond. We kwamen Tijl en Ruben van de Lama’s tegen in een club in Rotterdam, deden een pinguinquiz en aan het einde van de avond zagen we een meisje midden op straat plassen, zo raar. Hierboven zie je Cynthia, Sofia en ik in club Bed. Wie die jongen is weten we niet.
Vrijdag was ik een beetje brak en ‘s avonds had ik daarom nog niet echt honger. Ik besloot bananenpannenkoekjes met aardbeien te eten en ik had samen met Monica een Nintendo-avond, alweer.
Mijn nieuwe fijne trui. Perfect voor de brakke vrijdag.
Gisteren ging ik naar het ilovefashionbloggers event in Rotterdam. Tijdens het event kon je vragen stellen aan Negin, Yara en Linda. De vragen gingen vooral over hoe je met je blog kunt groeien, erg leerzaam dus!
Na het stellen van de vragen was er de mogelijkheid om te netwerken met een aantal bedrijven en andere bloggers. Met prachtig uitzicht op de Erasmusbrug!
En ik ging natuurlijk ook nog even met de meiden op de foto. Ik had van andere keren al losse foto’s met Negin en Yara maar nu sta ik met al deze drie meiden op de foto, zo leuk π
Ik kreeg een super goed gevulde goodiebag mee naar huis vol met leuke items. Dit is denk ik wel de leukste goodiebag die ik ooit meegekregen heb!
En ja hoor, gisteren gingen we wéér Nintendo’en. Drie avonden achter elkaar.. Hoezo verslaafd?
Deze week zat ik nog een beetje in een dipje vanwege het overlijden van Sjef. Daarom besloot ik veel leuke dingen te gaan doen en het bloggen is daardoor een beetje op de tweede plek gekomen. Maar vanaf deze week ga ik weer volop aan de slag natuurlijk.
Hebben jullie een leuke week gehad?
Ah Pokemon stadium is zo geweldig! Ik wil dat ook echt weer eens spelen haha! En leuke goodiebag heb je gekregen π
Wat heb je toch een leuk kamertje, zo sfeervol en gezellig! En wat gaaf dat je die outfitshoot had gewonnen, zoiets lijkt me heel erg leuk! Ik schiet altijd outfitfoto’s met mijn vader, en dat ik ook altijd erg leuk. Hij houd heel erg van fotograferen, en elke keer kiezen we weer een ander plekje uit. Superleuk!
Leuke foto’s! Ik vind je tattoo erg tof π
ik vind je tattoo nog steeds zo tof! Die foto met die madeliefjes is echt mooi en geef dat ijsje maar hier hihi
Hele leuke foto’s! Dat kaartje van die tattoo, haha. Ben zo benieuwd hoe die foto’s zijn geworden!
Heel leuk om te lezen weer :]
Leuke foto’s!
Leuke foto’s, je tattoo is zo gaaf!
Eerlijk gezegd, zo vreemd is het niet op als meisje op straat te plassen tijdens het uitgaan , ik heb het ook al gedaan. Maar pas in het stadium dat niet veel me meer boeit haha.
Vind jij π Ik vind het vies en nogal ehh.. oncharmant.
Haha wat een leuke foto’s, vooral die met die bloemetjes is mooi in het park! En leuke goodiebag zeg π
Inderdaad wauw wauw wauw wat een prachtige goodiebag!
Haha Nintendo is gewoon zo verslavend als je eenmaal eraan begonnen ben. Wat een leuke goodiebag, super veel leuke dingen!
Super leuke foto’s! Ben ook heel benieuwd naar de foto’s van de photoshoot! x
Oew, inderdaad een prachtig uitzicht op de Erasmus brug! Erg tof, zo’n fotoshoot op het dak π En je kettinkje is mooi π
Wat een superleuke week heb je weer eens gehad! Die laatste foto is echt zo tof! <3
Love,
Rowan
Ziet eruit als een top week! Het ilovefashionbloggers-evenement ziet er ook heel gaaf uit!
Wat leuk om te zien. Ontzettend tof dat je gister naar het bloggersevent geweest bent, wat heb je een leuke goodiebag gekregen! <3
Leuke foto’s weer!
Je kamer is supergezellig!
Ahh die foto’s van je shoot zien er zo cool uit! Ik ben benieuwd naar het eindresultaat! x
Erg leuke week, vooral de fotoshoot ben benieuwd naar foto’s. π
Leuk je tattoo en van je ijsje krijg ik trek hihi.
x
Leuke foto’s Jennie! Vooral die van mijn kont waar we het dak op klimmen hahah π
Het was gezellig! xx
Klinkt echt als een super leuke week! Die ketting van de V&D is zo schattig! En je tattoo blijft geweldig!
Ziet eruit als een fijne week! Leuke foto’s weer en je tattoo is zo cute!
Leuke foto’s, en leuke tattoo! π
Ik heb mijn tattoo’s meestal 3 x per dag ingesmeerd met vaseline, alleen maar een weekje. Daarna waren ze bij mij helemaal genezen (geen korstjes gehad :D) en ze zijn nog steeds mooi.
Wel insmeren met een hogere factor als je de zon in gaat, vooral in ‘t begin π
Aah, wat superleuk die fotoshoot en je foto met Negin, Yara en Linda! Ik was helaas net te laat voor een foto met ze, maar vond het wel echt een leuke middag! π
Leuk artikel en fotoΒ΄s! Die goodiebag is echt mega tof!
Wat een leuke week!
Wat een leuke foto’s!
Tof van die shoot π
Aah zulke leuke foto’s!! Je tattoo vind ik zo mooi!
Super leuke foto’s en het ijsje ziet er super lekker uit ^^
Hey!
Ik ben zelf net een blog begonnen, zou misschien een kijkje willen nemen en me advies kunnen geven?
xxx
Michelle
Zo leuk dat alle diary’s op blogs nu zonnig zijn! Ik word ook helemaal blij van deze post. Ben benieuwd naar al die outfitfoto’s en ohh, je tattoo is hip!
wat een leuke foto’s meid! liefs x
Nintendoooo 64, ik ben ook een beetje verslaafd. Non stop mario kart!
Leuke week heb je toch gehad! Dat kettinkje van V&D is echt mooi π En je tattoo is ook mooi π
Weer een leuk overzicht en wat een goed gevulde goodiebag!
Leuke foto’s! Die hartjesketting is echt mooi zeg!
Jaaa Nintendo! Dat ga ik snel ook weer eens doen π
Ziet eruit als een leuke week π Wat heb je een mooie kamer trouwens, die kerstverlichting staat erg leuk!